Standhouders

Overzicht Deelnemers

BOERENBEESTENBOEL 2016

Deelnemer emailadres website Trefwoord
Romeijn romeynverhuur@gmail.com www.kinderattracties.com draaimolen
Baarslag e.baarslag@home.nl
rookworsten,spek, mosterd
Eva Hoolwerf zuidwenk@hetnet.nl zuidwenk@hetnet.nl snoep
Maria van 't Hoenderdaal mhoenderdaal@hotmail.nl

creatieve theedoeken
Sanne Bleeker sanne@sbdesign.nl
https://nl-nl.facebook.com/SBInterieurDesign
interieur
Samenklank preuverie evertvandegeest@gmail.com
ketelkoek, koffie, cake
Mink's IJs minksijs@kpnmail.nl www.minksijs.nl ijs
Marianne de Graaf-Koelewijn marianne-degraaf@live.nl nvt suikerspinnen
Gerard Wessels gw.wessels@planet.nl info@letterschilder.com schilderen uithangborden
Big Balloon info@big-balloon.nl www.big-balloon.nl ballonnen
Fashiontrail, Angelien Ruizendaal angelien.hopman@klm4u.com
www.fashiontrail.nl
Peru kleding
E van der Linde evertvanderlinde@gmail.com
Spakenburger dozen, verrassing, goed doel
Helene Heuveling
HeleneHeuveling@hotmail.com nvt poffertjes
Roos Kaashandel Rogier@Roospost.nl www.romakaas.nl kaas
Lions Club Bunschoten/Maarten vd Molen
www.lionsclubbunschoten.nl service club
Rotary mmatthijssen@edelcollecties.com www.rotary.nl/bunschotenspakenburg melkmoes/broodjes zalm
Mw. Ruiter/van Geel hannie-gio@hotmail.com
poppenkleding + hout + 3D
Yvonne Huijgen info@artstudio11.nl www.artstudio11.nl kunstgalerie +verkoop kunst, diverse kunstenaars
Sfeergoed info@sfeergoed.nl www.sfeergoed.nl woonaccessoires, brocante, grootmoedersspullen
Emmy van Hel-Markthandel de Vriendschap emmyvandehel@outlook.com
dierenbeelden
De Kastanjeboom info@dekastanjeboom.nl www.dekastanjeboom.nl verkoop landwinkel producten
De Graaf aardbeien lampiedegraaf@msn.com
aardbeien
Dorien van Zutphen dorienvanzutphen@hotmail.com www.dorien.energetix.tv energetix magneetsieraden en wellnessproducten
Korenmolen de Hoop janan48@hetnet.nl www.molendehoopbunschoten.nl pannenkoeken en meelproducten
Things planten & decoratie Renate thingsplantenendecoratie@live.nl
planten en tuindecoratie
Visboer Vermeer vishandelsijtse@hotmail.nl
visverkoop
Naaicafe Stitch&Sew k.w.ruizendaal@kpnmail.nl www.stitch-sew.com naaien
Connie Huijgen schilderviscon@hotmail.com
schilderwerkverkoop





Amada baby speciaalzaak Els de Boer els@elsenwiebe.nl www.amadababyspeciaalzaak.nl Alles voor baby's
Ongse Droom, A ter Haar ongsedroom@live.nl www.ongsedroom.nl handgemaakte artikelen woondecoraties
VVN GEERTZEMA@kpnmail.nl veiligverkeernederland.nl verkeersvoorlichting
M.vd Mheen Geref. Kerk marwilvandemheen@hotmail.com nvt loterij+brei-artikelen t.b.v. Zuiderkerk
Ned. Geref. Kerk rwisman@hotmail.com
klederdracht + kado-artikelen+riet
IVN/ Mw. Oudejans nvt www.ivn-nijkerk.nl boeken natuur, kruidenazijnen
Ned. Herv. kerk herv-gem-bunschoten@hetnet.nl www.herv-gem-bunschoten.nl rommelmarkt en verkoop beenham en hamburgers
Scouting de Eempad info@deeempad.nl www.deeempad.nl torenbeklimmen
Historische Vereniging Bunscote secretaris.bunscote@gmail.com www.bunscote.nl boekenverkoop
Klederdracht- en visserij museum secretariaat@kenvmuseum.nl http://kenvmuseum.nl promotiemateriaal
VVV info@vvvspakenburg.nl www.vvvspakenburg.nl souvenirs+promotie-artikelen
Museum Spakenburg t.vandiermen@museumspakenburg.nl www.museumspakenburg.nl verkoop boeken etc.
Mary van Hemert
nvt nvt artikelen grootmoederstijd/Opoe's kraam
N. Schueler/C. Vedder artina@casema.nl nvt eigengemaakte kaarten
J. van Drie-van de Vuurst

jam+honing proeven+verkoop
Stoffers

geitenkaas
Roelof Koelewijn kunstschilder kunstschilderroel@ziggo.nl www.kunstschilderroel.com kunstschilder
C. J. Baan hansbaan@hetnet.nl
imker, honing en jam
Stichting Altijd Genoeg info@altijdgenoeg.nl www.altijdgenoeg.nl spulletjes uit Kenia
Bethesda (Willy de Jong) Wjong4@xs4all.nl


Lammers+Reichart reichardt@casema.nl
kinderen schminken
Weidevogel ver. de Marel info@de-marel.nl www.de-marel.nl info-stand
Felue/ S op den Brouw fvfelue@gmail.com www.felue.nl volksdansen + oude ambachten
H van de Kraats (de Trapakkers) nvt nvt vlegeldorsen
dhr. te Lintelo nvt nvt toren uurwerken demo
T. te Koppel nvt nvt loodklopper/koperslager
Judith Bouw info@paardenmelknijkerk.nl www.paardenmelknijkerk.nluitdelen folders+proeven paardenmelk
Roelof Eefting roelof.eefting@hetnet.nl nvt bezembinden/kransen/sokken breien
Mw. van Gent rvangent@home.nl nvt sieraden + oude ambachten
dhr. R. Reinders ko9fn4@kpnmail.nl / klompenmakertje@hotmail.nl www.deklompjesreinders.nl klompenmaker houtbranden namen
Rode kruis / EHBO gijsbertha@planet.nl
hulpverlening
Creaclub (Eef van Gulik) vangulik@kpnplanet.nl
tuindecoraties
Kraplapschilderen (Eef van Gulik) vangulik@kpnplanet.nl
kraplapschilderen
Arkemheen, vrienden van het Nat. Landschap info@ellyvangeest.nl bertkrijger@me.com Vrienden van natuurgebied Arkemheen
Lokale Omroep Spakenburg (LOS) Kabelkrant@omroepspakenburg.nl www.omroepspakenburg.nl Lokale Omroep Spakenburg
Kuiperij zwarte-handen@quicknet.nl
sites.google.com/site/zwartehanden/
kuiper
Excelsior excelsiorbunschoten@gmail.com www.excelsiorbunschoten.nl muziekoptreden
Bourgondische Lelie

antiek+klederdracht
HeHa meubelen info@hehameubelen-bunschoten.nl www.hehameubelen-bunschoten.nl meubelstoffering
Hoveniersbedrijf Hans Knol info@hansknol.nl www.hansknol.nl tuinhuizen en veranda's, tuinaanleg en -onderhoud
Arco Verhuur arco.kok@casema.nl
stoelen, tafels etc. verhuur
Minimusthave annelie@minimusthave.nl
www.minimusthave.nl
babykleding en speelgoed
Klazien Korlaar k.kor@planet.nl
www.facebook.com/pages/Cadeaulint/490057021103017 grabbelton en speelgoed
Zijl Magneten daniellezijl@ziggo.nl

Sieraden met magneten
H. van Soeren planten vsoerentuinplanten@hetnet.nl tuinplanten
Brunesse snijplanten snijplanten
BJ tuinidee bjtuinidee@gmail.com www.bjtuinidee.nl tuinplanten en zomerhangers
Tjes Tjes@live.nl opruiming winkel Tjes
Gewoon Tiny Heek Gewoontiny@hotmail.com www.gewoontiny.nl zelfgemaakte homestyle
IAm Jewelry Mandy Wouterse wouterse.mandy@gmail.com https://nl-nl.facebook.com/pages/I-AM-jewelry/1423607497855162 handgemaakte sieraden
De knopenshop, Tineke ter Beek info@deknopenshop.nl
www.facebook.com/DeKnopenshop/ hobbyspulletjes, buttons etc.
Kitty glas in lood kittyglasinlood@outlook.com www.kittyglasinlood.nl glas in lood
Schapenscheerder schapen scheren
Dirondy, uilen dirondy@gmail.com www.dirondy.nl valkenier, uilen
Cultuurplatform Spakenburg anne.asselbergs@xs4all.nl www.cultuurplatformbunschoten.nl cultuur verbinden
Oud-Deelnemers (die dit jaar niet deelnemen)
Savannah Horse Care/Sander Wiegers horsecare@live.nl www.savannahhorsecare.nl verzorgingsproducten paarden/honden




La Nougaterie lanougaterie@hotmail.nl www.lanougaterie.nl noga en honing
Fiona's baking avenue info@fionasbakingavenue.nl www.fionasbakingavenue.nl taarten, gebak en workshops
BW bikes info@bwbikes.nl www.bwbikes.nl fietsonderdelen
C. Haggenburg (kika beren) Utregter@hotmail.com www.kleintje-carnaval.nl Kika beren
La Ruelle ed.kuis@planet.nl www.parfumerielaruelle.nl schoonheidsartikelen
mw. Guichelaar nvt dekens voor kussenomtrek
Cees Wetter Friese worsten wetter@algrafiek.com Friese worsten en grilworst
Multimate bunschoten@multimate.nl www.multimate.nl beesten(kippen geiten enz.) kleine bouwmaterialen
Joop en Nel Ory ory00012@planet.nl glas in lood
Boerenkiel Zorgboerderij boerenkielplatteland@solcon.nl www.zorgboeren.nl/dboerenkiel zorgboerderij
Marian van 't Veld marian@kleierije.nl www.kleierije.nl pottenbakker/keramiek
Geologisch Museum Hofland mearacloosterman@solcon.nl www.geologischmuseumhofland.nl geologische artikelen/mineralen
Bolle Netty info@netty-ginseng.nl www.netty-ginseng.nl ginseng crèmes
Ietje en Fietje info@ietjeenfietje.nl www.ietjeenfrietje.nl handgemaakte artikelen
IJshoeve Ruitenbeek/ Fam. GB Verwey info@ijshoeveruitenbeek.nl www.ijshoeveruitenbeek.nl boerenijs + scharreleieren
Harry en Janny van Twillert harryjanny@gmail.com spulletjes uit grootmoeders tijd
Atelier 2e droom-Ria Koelewijn info@atelier2edroom.nl www.atelier2edroom.nl brocante/groendecoraties
Evestyling info@evestyling.nl www.evestyling.nl kapsalon + haarwensen
Hetty Schouten-Blokhuis info@lakrans.nl www@lakrans.nl kransen, tafeldecoraties,kado-artikelen
Welkoop www.welkoop.nl alles voor plant en dier
Theo Zijl t.zijl1@hetnet.nl http://www.geweien.com/ geweien en dierenhuiden
Ina van de Pol (garretje brocante) evdpol60@planet.nl brocante goederen
Decollages Eveliene Schut paulgnschut@kpnmail.nl www.decollages.nl decoratieve verfschilderijen, verschillende materialen
Muskusrattenbeheer Secretariaat-mrb@wsrl.nl www.muskusrattenbeheer.nl voorlichting muskusrattenbestrijding
Melkwagen dejong1945@hetnet.nl melkwagen met melkbussen
Gerrit Vink met de Zeis gjsvink@hetnet.nl Oude ambachten
Smederij h.j.struik@kpnplanet.nl http://smederijharmstruik.nl/smeedwerk/demonstratiesSmid
K. Grupper k.grupper@home.nl tingieter
Lous Dijkhuis nvt nvtkinderen schminken
Wereldwinkel jckramer@casema.nl wwbunspa@gmail.comwereldwinkelproducten
Krek wak wou bakgroep@ziggo.nl https://nl-nl.facebook.com/KrekWakWoueigengemaakte cadeau-artikelen en Spakenburgse plakken bakken en dikke koekblikken
Wonen met Puk, Tiny van Twillert tinyvtwillert@gmail.com
Van de Herik www.huyskweker-buitenzorg.nlplantenbakken
Evelyn fotografie evelynfotografie@live.nl fotografie
Tante Jet (Hetty Schouten) schouten.hetty@gmail.com kleurrijke woondecoratie
Ina Verstoep filliti@hetnet.nl inaverstoep@hetnet.nlhouten puzzels uit Thailand
Jaap Airbrush info@jaapairbrush.nl www.jaapairbrush.nlAirbrushkunst
Schuuring modelstoommachines fritsschuring@casema.nl www.stoommachine.info/werkplaats.htmlmodelstoommachines
Mayke van de Mheen sjaakvandemheen@live.nl ambt vilt+ergonomische babydragers
Jansen klompen jansenklompen@orange.nl www.jansenklompen.nlklompen
Kaasboerderij Hoogerwaard info@hoogerwaard.info www.hoogerwaard.infoboerenkaas